• Wpisów: 46
  • Średnio co: 40 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 09:30
  • Licznik odwiedzin: 3 656 / 1926 dni
 
dashie100
 
~Witam was w kolejnym wpisie z serii ,,Poznajcie kucyki"~

Obecnie, posiadam wyjątkową, ciemnofioletową grzywę oraz białą maść. Moja grzywa jest wyjątkowa, gdyż jest kręcona.
Rarity_ID.png


Mam ciemnoniebieskie oczy, który design dzielę z Aloe, Lotus Bloom i Octavią - otoczone długimi rzęsami podkreślają moją kobiecość. Moim znaczkiem są 3 diamenty.
rarity_cm_by_lavapony1812-d668021.png.jpg


Mam niebieski cień do powiek.
Urodziłam się w Ponyville. Od małego wiedziałam już, że moim przeznaczeniem będzie projektowanie. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak zdobyłam swój znaczek obejrzyj odcinek ,,Z kroniki znaczkowej ligi". Oczywiście to nie znaczy, że nie opowiem Wam tu i teraz jak zdobyłam swój znaczek.

          ~Opowieść o zdobyciu znaczka~

Wszystko zaczęło się w teatrze niedaleko szkoły, gdzie źrebięta ćwiczyły do nadchodzącego przedstawienia. Próba odbywała się w strojach, które ja zaprojektowałam. Lecz nie byłam jednak zadowolona ze swoich prac, twierdziłam ,że czegoś w nich brakuje. Podczas gdy zastanawiałam się, jak poprawić kreacje, mój róg znienacka zaczął świecić i prowadził mnie przez długą drogę do skały! Okazało się, że krył on w swym wnętrzu dużo klejnotów! A więc ja skwapliwie wykorzystałam odnalezione kamienie szlachetne w swoich strojach, które olśniły i nieco zdziwiły widownię, ale przede wszystkim - mnie zadowoliły.

~Crystal Rarity~

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego